3DGEODEZJA to kilkuosobowy zespół młodych ludzi, przepełnionych pasją do geodezji, którzy są współtwórcami naszego sukcesu. Dzięki otwartym umysłom oraz inwestycjom w urządzenia najnowszej generacji, oferujemy kompleksową obsługę i szeroki wachlarz nowoczesnych usług, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Geodezja Częstochowa
Pomiary Geodezyjne

Jesteśmy kreatywni, kompetentni oraz terminowi. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacje, aby posiadać jak najbardziej nowoczesne spojrzenie na zawód geodety i spełniać wymagania rynku. Współpracujemy z wieloma wykonawcami. Naszym celem jest nieustanne podążanie za rynkiem i rozwojem technologicznym, dlatego też wdrażamy różnorodne metody, związane z pozyskiwaniem danych pomiarowych i ich kompleksowym opracowaniem. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie geodezyjnym Leica, wspartym legalnym oprogramowaniem. Cieszymy się, kiedy nowo pojawiające się zlecenia umożliwiają nam zdobywanie i doskonalenie posiadanych umiejętności.

Scaning Skaning Częstochowa
Skaning 3D

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę z zakresu geodezji inżynieryjnej, skaningu 3D, podziału nieruchomości, geodezyjnych prac prawnych, wykonywania map, tyczenia i inwentaryzacji budynków oraz sieci a także doradztwa technicznego i prawnego z zakresu geodezji oraz kartografii.

Jeśli posiadają Państwo dodatkowe pytania, bądź chcą skorzystać z naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu. Dzięki nam – podróż do świata geodezji będzie prawdziwą przyjemnością.